Szukamy pracowników!
Fendt
Valtra
Fendt
Cockpit
Fendt
Valtra

Identyfikacja

AGRAVIS Technik Polska Sp.z o.o.
info_at_agravistechnik-polska.pl

AGRAVIS Technik Holding GmbH
Plathnerstraße 4a
30175 Hannover

Telefon: +49 511 . 8075-3942
Faks: +49 0511 . 8075-3940

Przewodniczący zarządu:
Johannes Schulte-Althoff; Gerd Schulz
Amtsgericht Münster HRB 12221
USt.-ID DE815117569

Odpowiedzialność: Mimo starannej kontroli zawartości nie bierzemy odpowiedzialności za treści z zewnętrznych linków. Odpowiedzialność za zawartość w linkach zewnętrznych przypada tylko i wyłącznie na ich operatorów.

Klauzula odpowiedzialności

Uwagi techniczne

Do przeglądania stron internetowych potrzebujecie Państwo przeglądarki nowszej generacji. Optymalne wyniki otrzymacie Państwo używając MS Internet-Explorer (wersja 6 lub nowsza), Netscape Navigator (wersja 7.1 lub nowsza) lub Mozilla Firefox (wersja 1.5 lub nowsza) przy rozdzielczości co najmniej 800 x 600 pikseli (lepiej 1024 x 768 pikseli). Dla komfortowej i bezbłędnej obsługi w ramach wszystkich technicznych możliwości potrzebny będzie Javascript.

Odpowiedzialność cywilna

Odpowiedzialne osoby starają się opublikować pełne i prawidłowe informacje na tej stronie internetowej. Opublikowane dane są dokładnie przeszukiwane, jednakże może wydarzyć się sytuacja, gdzie usługa World-Wide-Web będzie zawierała nietrafne dane. Osoby odpowiedzialne nie mogą wziąć odpowiedzialności lub dać gwarancję na aktualność, prawidłowość i kompletność danych. Za zawartość tej witryny przez innych usługodawców, proszę wziąć pod uwagę podane kompetencje na poszczególnych stronach. Odpowiedzialni oraz partnerzy wstawiający zawartość nie odpowiadają za bezpośrednie i pośrednie szkody, łącznie z odniesionym zyskiem, który poprzez używanie oferty z informacjami i funkcjami tej witryny (strony internetowej). To także dotyczy szczególnie uznanych linków (łączy) do innych witryn, na które odpowiedzialne osoby nie mają wpływu na zawartość i zarazem nie noszą odpowiedzialności za nią.

Kolejne dane dotyczące wyłączenia odpowiedzialności

Wyrokiem z 12 maja 1998 r. sąd krajowy w Hamburgu postanowił, że poprzez wstawianie łącza, zawartość załącznika ponosi ewentualną współodpowiedzialność. To może zostać tylko uniemożliwione poprzez stanowcze dystansowanie się od nieznanych zawartości. Osoby odpowiedzialne w ewentualnym przypadku załączyli na swoich stronach linki (łącza) do innych stron internetowych. Dla wszystkich linków (łączy) obowiązuje: „Wyraźnie się określamy, że w żadnym przypadku nie mamy wpływu na tworzenie i zawartość linków (łączy). Dlatego wyraźnie dystansujemy się od wszystkich zawartości stron (łączy) na całej stronie główniej. To oświadczenie dotyczy wszystkich linków (łączy) zawartych na stronach internetowych i całej zawartości tych stron, do których prowadzą linki, banery lub przyciski."

Zdjęcie źródłowe

  • © AGRAVIS Technik Polska
  • © Fendt
  • © Valtra

AGRAVIS Technik Polska – Nasi klienci osiągają lepsze rezultaty od innych

AGCO

Fendt

Valtra

AGRAVIS Technik
Polska

Maszyny nowe Nasz asortyment obejmuje wszystko, co AGCO ma do zaoferowania jeżeli chodzi o marki Fendt i Valtra. Marka Fendt obejmuje pełną paletę produktów: ciągniki, kombajny, sieczkarnie, prasy kostkujące i zwijające, technologie zbioru pasz i ochronę upraw. Marka Valtra obejmuje przede wszystkim sektor ciągników. Maszyny używane Oprócz nowych maszyn oferujemy także duży wybór maszyn używanych w dobrym stanie. Serwis i części Za pośrednictwem naszego otwartego warsztatu, oferujemy Państwu także kompleksową obsługę maszyn rolniczych. Nasza oferta obejmuje szeroką skalę usług takich jak: obsługa zbiorów na miejscu, odbiór i zrzut, a także usługi w zakresie gruntów i lasów. Jako eksperci w dziedzinie inżynierii rolniczej zapewniamy ciągłe serwisowanie sprzętu rolniczego. Naszym klientom zapewniamy pełny serwis. Dowiedz się o naszych ofertach używanych maszyn na: https://www.atc-trader.com/pl/ oraz https://www.ab-auction.com/pl