Szukamy pracowników!
Fendt
VALTRA
Cockpit
Fendt
Valtra
Valtra
Fendt
FENDT Neujahr 2022

Witamy w świecie AGRAVIS Technik Polska

Chcesz rozwijać się zawodowo w dynamicznie rosnącej organizacji?
Twoją pasją jest rolnictwo?
Twoją pasją są maszyny?

AGRAVIS, jako dynamicznie rozwijająca się firma daje wiele możliwości!

Masz doświadczenie w handlu? Dobrze! Poszukujemy handlowców!
Masz doświadczenie w administracji czy księgowości? Dobrze! Poszukujemy solidnego wsparcia dla sprawnego działania naszego biznesu!
Masz doświadczenie mechaniczne? Wspaniale! Poszukujemy serwisantów/mechaników!

Nie masz doświadczenia, ale jesteś absolwentem kierunków związanych z mechaniką, mechanizacją rolnictwa lub rolnictwem i chciałbyś/-łabyś się rozwijać razem z nami?

Czekamy na Twoje zgłoszenie!
Aplikuj, klikając przycisk „Szukamy Pracowników”

Masz pytania? Napisz do nas na kariera_at_agravis-polska.com lub zadzwoń +48 571 227 007

AGRAVIS Technik Polska – Nasi klienci osiągają lepsze rezultaty od innych

AGCO

Fendt

Valtra

AGRAVIS Technik
Polska

Maszyny nowe Nasz asortyment obejmuje wszystko, co AGCO ma do zaoferowania jeżeli chodzi o marki Fendt i Valtra. Marka Fendt obejmuje pełną paletę produktów: ciągniki, kombajny, sieczkarnie, prasy kostkujące i zwijające, technologie zbioru pasz i ochronę upraw. Marka Valtra obejmuje przede wszystkim sektor ciągników. Maszyny używane Oprócz nowych maszyn oferujemy także duży wybór maszyn używanych w dobrym stanie. Serwis i części Za pośrednictwem naszego otwartego warsztatu, oferujemy Państwu także kompleksową obsługę maszyn rolniczych. Nasza oferta obejmuje szeroką skalę usług takich jak: obsługa zbiorów na miejscu, odbiór i zrzut, a także usługi w zakresie gruntów i lasów. Jako eksperci w dziedzinie inżynierii rolniczej zapewniamy ciągłe serwisowanie sprzętu rolniczego. Naszym klientom zapewniamy pełny serwis. Dowiedz się o naszych ofertach używanych maszyn na: https://www.atc-trader.com/pl/ oraz https://www.ab-auction.com/pl